قانون مندی کسب و کار اینترنتی

قانون مندی کسب و کار اینترنتی

کاربر گرامی استفاده شما از فروشگاه اینترنتی جی ال ایکس کالا به معنی توافق کامل شما با شرايط مندرج در اين صفحه می باشد.
شرایط و قوانین استفاده از سرویس ها و خدمات جی ال ایکس کالا
کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و مطالب کاربردی جی ال ایکس کالا به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به جی ال ایکس کالا هنگام استفاده از پروفایل شخصی، خرید و سایر خدمات ارائه شده توسط جی ال ایکس کالا به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات جی ال ایکس کالا است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین جی ال ایکس کالا از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های glxkala.ir منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های glxkala.ir تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات www.glxkala.ir  اقدام نماید.


تعهدات کاربران به جی ال ایکس کالا

خدمات و محتويات سايت، صرفا براى استفاده شخصى و غير تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانونی خواهد داشت، هيچ فرد حقيقی، حقوقی يا سايتی دیگر به هيچ عنوان نمی تواند از  اطلاعات موجود در این سايت براى فروش، توليد مجدد يا ايجاد ترافیک در سايت خود استفاده نمايد. اگر مايليد از سرويسها و محتويات سايت جهت مقاصد تجارى استفاده نماييد لازم است قبلا به ما اطلاع دهید. استفاده از محتويات سايت جی ال ایکس کالا برای سايت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مد نظر نباشد با ذکر منبع يا آدرس سايت یا لینک فعال به منبع اصلی مجاز می باشد.

شما به عنوان كاربر جی ال ایکس کالا متعهد میشوید که هنگام سفارش كالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحيح و به طور كامل پر نمايید. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش شما قابل پیگيری و تحويل نخواهد بود.

شما به سايت جی ال ایکس کالا اطمينان می دهيد که از اين سايت برای رسيدن به مقاصدی که بر خلاف قوانين جمهوری اسلامی ایران يا شرايط استفاده از سايت جی ال ایکس کالا می باشد استفاده نخواهيد کرد.

شما متعهد می شوید که از جی ال ایکس کالا به گونه ای استفاده نخواهيد کرد که باعث آسيب، از کار انداختن يا معيوب ساختن وب سايت شود.

شما متعهد میشوید که هیچگونه تلاشی جهت دسترسی به اطلاعات، محتويات يا ورودی هایی که تعمدا به طور متعارف در دسترس قرار نگرفته و يا از طريق صفحات سايت ارائه نشده اند انجام نخواهید داد.

شما به جی ال ایکس کالا این اطمینان را می دهید که از ایجاد سفارش های بی هدف و صرفا برای آزمایش سیستم جی ال ایکس کالا استفاده نخواهید کرد.

سایت جی ال ایکس کالا دارای بخش های عمومی ، شامل ثبت نظر و نقد و بررسی می باشد، که برای تسهیل شما در انتخاب محصولات جی ال ایکس کالا ارایه می شوند. شما توافق می کنید که از این بخش ها فقط برای ثبت نظر و نقد و بررسی در رابطه با محصولات استفاده نمایید.

تعهدات جی ال ایکس کالا به کاربران

جی ال ایکس کالا به شما این اطمینان را میدهد، که نسبت به تمامی تعهداتی که در سایت آن ها را ذکر کرده است عمل خواهد کرد.

جی ال ایکس کالا به شما اطمینان میدهد که به تمامی اطلاعات شخصی و پیام های خصوصی شما احترام گذاشته و آن ها را نزد خود محفوظ نگه می دارد. همانطور که جی ال ایکس کالا در سال های گذشته به این پیمان وفادار بوده است.

جی ال ایکس کالا متعهد می شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در رسیدن به این هدف با استفاده از تکنولوژی های مورد نیاز برای مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از سایت اقدام کند. شما با استفاده از سایت جی ال ایکس کالا رضایت خود را از سایت نشان می دهید.

قیمت های جی ال ایکس کالا براساس تغییر قیمت های موجود در بازار تغییر می کنند، لذا قیمت های نمایش داده شده از سوی جی ال ایکس کالا معتبر شناخته می شوند. بدیهی است پس از ثبت سفارش و پرداخت وجه ، شما هیچ هزینه اضافه تری را متحمل نخواهید شد.

جی ال ایکس کالا متعهد میشود قیمت نهایی فاکتور معتبر بوده و در صورت عدم درخواست محصول دیگر، هیچ مبلغی بر آن اضافه نخواهد شد.